Hurda Demir Fiyatları

Hurdacı Kapında Hurda ve Metal Olarak Güncel Hurda Demir Fiyatları İle Hurda Alımları  Yapıyoruz. Hurda Demir fiyatı ne kadar? Hurdanın kilosu ne kadar? Demirin kilosu ne kadar? 1kg Hurda demir ne kadar? tüm sorularınızın cevabı hurda demir fiyatları adlı makalemizde bulunmaktadır.

Güncel Hurda Demir Fiyatları

En Yakın Hurdacı Firması Olarak Güncel Hurda Demir Fiyatları ile sizlere hizmet sunan geri dönüşüm firmasıyız. Aynı zamanda firmamız en iyi ve güncel fiyat garantisi ile hurda demir alımı yapan hurdacı firmasıdır.

Sizde Demir hurdalarınız için güncel hurda demir fiyatları almak istiyor iseniz hemen firmamızı arayarak güncel hurda fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Tonajlı hurda demir malzemelerinizi en iyi fiyat garantisi ile alıyoruz.

Hurda Demir Fiyatları
DKP Hurda Demir6,80 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir6,80 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir6,80 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir6,50 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir6,50 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir6,50 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası4,52 ₺/Kg
Toplama Hurda5,40 ₺/Kg
Teneke Hurda3,50 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası3,40 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası6,50 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası6,80 ₺/Kg
Tufal Hurdası0,45 ₺/Kg

Hurda Demir Borsası

Hurdacı firmamız tüm hurda demir malzemelerinizi güncel hurda borsası ile değerlendirerek geri dönüşüme kazandırmaktadır. Türkiye geneli hurda demir alımı yapan firmaımz sizlere en yakın hurdacı olarak hurdalarınızı güncel hurda fiyatları ile almaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan profesyonel ekibi ile sizlere hurda fiyatlarını en doğru şekilde aktarmaktadır. Anlık olarak güncellenen fiyatlardan firmamız sorumlu değildir. Günce hurda demir fiyatı teklifi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Hurdacı Kapında ile iletişime geçmeniz dahilinde en güncel hurda demir fiyatı alabilir, hurda demirinizi değerinde satabilirsiniz. Güncel hurda fiyatları sunan firmamız size en yakın hurdacı olarak hizmet vermektedir.

Hurdacı Telefonu hattımız 7/24 açıktır. Sizlere fiyat teklifi sunan firmamız güncel hurda demir borsası ile hurdalarınızı değerinde almaktadır.

 

Hurda Demir Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hurda Demir Fiyatları kendi ieçrisinde kategorilere ayrılan türlerinin kullanım alanları, hammadesi gibi kriterleri göz önünde bulundurarak fiyatlar belirlenmektedir. Aynı zamanda dolar kuru, mazot fiyatlarıda bu kriterlere dahildir.

Hurdacı firmamız sizlere hurda demir fiyatları nasıl belirlendiği hakkında bilgi vericektir. Metal hurdası çeşitleri piyasada bulunma sıklığına göre fiyatı değişmektedir.

Demir hurdaların bir çok kullanım alanı olmakla beraber kendi içerisinde kategorilere ayrılmaktadır. Firmamız LMB`den ve hurda fabrikalarından almış olduğu verilerere göre sizlere fiyat aktarmaktadır.

Demir hurdaların işçilik oranlarının değişmesiyle beraber fiyat tekliflerimizde değişmektedir.  Sizde yerinizden hurda demir satmak istiyorsunuz ve hurda demir fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz hemen bizi arayabilirsiniz.

Hurda Demir Fiyatı

Hurda Demir, günümüzde fazla kullanılan bir metal türüdür. Metal hurdaların en ucuzundan biri olan demirin piyasada çok fazla bulunması başlıca sebeplerden biridir. Sizde hurda demir fiyatı almak için hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hurdacı Kapında sizlere Hurda Demir Fiyatları ile en kısa sürede güncel hurda fiyatları ile hizmet vermektedir. Hurda demir geri dönüşümünde dünyamız başlarda yer almaktadır.

Demir geri dönüşümü ülkemizi kalkındırma ve ekonomik anlamda oldukça önemli bir iştir. En yakın hurdacı olarak hurda demir fiyatı ile demir hurdalarınızı değerinde almaktayız.

Üstelik hurda demir malzemelerinizin ödemesini nakit yaparak sizlere hurda alımlarında daiam yardımcı olmaktayız. Hurda Demir yükselmesi ve düşmesi için bir çok kriter bulunmaktadır.

Demir kalitesi bu kriterlerin en başında bulunmaktadır. Demir malzemelerin kalitesi ne kadar yüksek olursa hurdasıda değerli olmaktadır. 

kinci önemli kriterlerden biri olan hurda borsası demir fiyatlarını belirlemekte yardımcı olmaktadır.

Londra Metal Borsası ve İstanbul Hurda Borsası üzerinden belirlenen hurda demir fiyatları sizlere en doğru şekilde aktarılmaktadır. Demir malzemeler günümüzde bir çok kullanım alanına sahip olması ile beraber hurda yoğunluğu oldukça fazla olan metal türlerinden biridir.

Hurda demir satmak istiyorsunuz ve hurda demir fiyatı almak istiyor iseniz hemen hurdacı firmamız ile iletişime geçin sizlere daima yardımcı olalım.

DKP Hurdası Nedir?

Sıcak ve soğuk çekilmiş saclar, Kırpıntı saclar, Preslenmiş maksimum 50x50x50 cm ebatlarında saclar, Lazer ve CNC ile kesilmiş uzun ve geniş saclar, Sacdan imal edilmiş boru hurdaları, İkiye bölünmüş, preslenmemiş bütangaz ve LPG tüpleri, Sacdan imal edilmiş araç jantları,

Varil ve varil kapakları, Paslanmamış gemi söküm işleminde çıkan saclar, Sacdan imal edilen kalorifer peteği, Taşıt egzozları, Çeşitli Profiller, Sacdan imal edilmiş ziraat aletleri parçaları DKP demir hurdası grubuna girmektedir. Sizde Dkp HURDA demir satmak için hemen firmamızı arayın hurdalarınızı değerinde alalım.

Ekstra Hurdası Nedir?

 2 mm’den kalın DKP hurda tanımına uymayan, aşırı paslanmamış, kalınlığı minimum 2 mm
ve boyu 2 metreyi aşmayan boyalı saclar, kalın, etli imalat artığı ve kullanılmış her türlü
demir çelik hurdalarını kapsamaktadır.

Boyalı ve paslanmaya başlamış boru hurdaları, Tel hurdalar, Her türlü inşaat demiri 1x1x1 m paketlenmiş veya boyu 2 metreyi aşmayan, Her çeşit otomobil, tren, deniz ve iş makinası parçaları, Her çeşit kullanılmış ziraat aletleri parçaları, Her çeşit köşebent- kutu profil çeşitleri, DKP tanımına uymayan gemi söküm işleminden gelen saclar, 4 metreyi aşmayan her türlü kesilmiş zincir ve halatlar, Her türlü imalattan gelen paslanmamış boyalı evsel atıklardır.

Sizinde Ekstra demir hurdanız var ve hurda demir fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz hemen bizi arayabilirsiniz.

Çolakoğlu Hurda Fiyatları

Hurdacı Kapında Olarak Çolakoğlu Metalurji Fabrikası Güncel Hurda Demir Alım Fiyatlarını sizlere paylaşıyoruz. Fiyatların güncellik tarihi 6 Aralık 2022 dir. Sorumluluk kabul etmemekteyiz.
DKP
7.230,00 
EKSTRA
6.705,00 
1. GRUP
6.665,00 
2. GRUP
6.595,00 
TALAŞ
6.395,00 

Kroman Hurda Fiyatları

Hurdacı Kapında Kroman Çelik Hurda Tedarik Fabrikası Güncel Hurda Demir Alım Fiyatlarını sizlere paylaşıyoruz. Fiyatların güncellik tarihi 6 Aralık 2022 dir. Sorumluluk kabul etmemekteyiz.
DKP
7.100,00 
EKSTRA
6.690,00 
1. GRUP
6.675,00 
2. GRUP
6.595,00 
TALAŞ
4900,00 
Güncel Hurda Demir Fiyatları
5/5
Hurda Demir Fiyatları
Hurda Demir Fiyatları