Hurdacı Kapında en yakın Bağcılar Hurdacı olarak sizlere hurda alımlarında sizlere en yüksek fiyat teklifleri ile yardımcı olmaktadır. Bağcılar da kurumsal firma olarak hurdalarınızı değerinde ve yerinde alıyoruz.

Sizde Bağcılar da hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar mı arıyorsunuz size en yakın hurdacı firması olarak hurdalarınızı güncel hurda fiyatları üzerininden değerlendirmekteyiz.

Adrese gelen hurdacı firması olarak Bağcılar ve mahallerinde en iyi şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bağcılar Hurdacı firması olarak her nevi hurda alımı, yıkım ve söküm işlerini değerinde yapmaktayız.

20 yılı aşkın süredir İstanbul Hurdacı olarak faaliyet gösteren hurdacı firmamız alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde hizmet vermektedir.

Yüksek müşteri memnuniyeti oranlarımız ile hurda alım işlerinde sizlere yardımcı olmaktayız. Tonajlı hurda alımlarında sektörde 1 numara olan Bağcılar Hurdacı firması hurdacıkapinda.com yüksek fiyat teklifi sunmaktadır.

Bağcılar hurdacı firmaları arasında kalite farklılıklarının bulunması normaldir. Firmamız ise hurdalarını satmak isteyen kişilere en iyi fiyat teklifleri ile yardımcı olmaktadır.

Bağcılar Hurdacı

Bağcılar halkına hizmet sağlayan Bağcılar Hurdacı firmamız sizlere her nevi hurda alımlarında hizmet vermektedir. En yakın hurdacı firması olarak bağcılar da geri dönüşüm işlerini yapıyoruz.

Hurda karşılığı yıkım ve söküm işleri yapan hurdacı firmamız sizlere profesyonel kadrosu ve ekipmanları ile yardımcı olmaktadır. Tüm hurda alımlarında sizlere yardımcı olan şirketimiz nakit ödeme yapmaktadır.

Hurdacı Kapında® Bağcılar Hurdacı Sitesi olarak güncel hurda fiyatları ile Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Krom Hurdası , Kurşun Hurdası , Kablo Hurdası , Sarı Hurdası , Çinko Hurdası , Yıkım Hurdası , Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası , Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası, Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası ve Pimapen Hurdası gibi her çeşit hurdanızı kapınızdan almaktayız.

Sizde Bağcılar Hurdacı firması arıyorsunuz ve hurda malzemenizi değreinde ve yerinde satmak istiyor iseniz firmamız yüksek fiyat garantisi ile sizlere hizmet vermektedir. 20 yılı aşkın süredir hurda alımı yapan firmamız bunun yanı sıra yıkım ve söküm işlerinde de sizlere yardımcı olmaktadır.

Hurdacı firmamız Bağcılar da alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile Fabrika Söküm ve Yıkım , Bina Söküm ve Yıkım , Kesim , Söküm işlerini yapmaktadır.

hurda malzemenizi güncel hurda fiyatları ile alarak geri dönüşüm tesislerimizde geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bağcılar da ikamet ediyorsunuz ve elinizde hurda malzemeler var ise kolaylıkla bizlere hurda satabilirsiniz.

Bağcılar Hurdacı
Bağcılar Hurdacı

Bağcılar Hurdacı Firmaları

Bağcılar Hurdacı firmamız her mahallede hizmet vermeye son hız devam etmektedir. Elinizde tonajlı hurdalar var ise yerinden hurda alımı yapmaktayız. Bağcılar Hurdacı Telefonu 0530 716 5181 ile iletişime geçin gelelim.

Hurdacı Kapında Bağcılar Hurdacı Firmaları arasında bulunan sektörün lider firmalarından biridir. Sizde Bağcılar da hurda satmak istiyorsunuz ve güncel hurda fiyatları almak istiyor iseniz hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Günümüzde ev ve iş yerlerinden çıkan metaller ve birçok metal türevleri kapınızdan alıyoruz. En yüksek fiyat garantisi ile en kısa sürede hurda alım işlerini değerinde yapıyoruz. Demir, bakır, alüminyum, kablo, çinko, krom, akü, alüminyum hurdası alımlarını en iyi fiyat garantisi ile yapıyoruz.

 • 100. Yıl Hurdacı
 • 15 Temmuz Hurdacı
 • Bağlar Hurdacı
 • Barbaros Hurdacı
 • Çınar Hurdacı
 • Demirkapı Hurdacı
 • Fatih Hurdacı
 • Fevzi Çakmak Hurdacı
 • Göztepe Hurdacı
 • Güneşli Hurdacı
 • Hürriyet Hurdacı
 • İnönü Hurdacı
 • Kazım Karabekir Hurdacı
 • Kemalpaşa Hurdacı
 • Kirazlı Hurdacı
 • Mahmutbey Hurdacı
 • Merkez Hurdacı
 • Sancaktepe Hurdacı
 • Yavuz Selim Hurdacı
 • Yenigün Hurdacı
 • Yenimahalle Hurdacı
 • Yıldıztepe Hurdacı

Bağcılar da hurdacı firmaları olarak elinizde bulunan her nevi bakır, sarı, demir, çinko, kurşun, alüminyum vb. metal hurdalarınızı en iyi fiyat üzerinden yerinde alıyoruz. Sizde bağcılar da hurdacı arıyor iseniz hemen gelelim.

Hurdacı Kapında tonajlı hurda alımlarında sizlere yüksek müşteri memnuniyeti ile yardımcı olmaktadır. Hemen tonajlı hurdalarınızı yüksek fiyat üzerinden satmak istiyor iseniz bizleir arayabilirsiniz.

Bağcılar da Hurda Alımı

Hurdacı firmamız neredeyse her çeşit hurda malzemenizi kapınızdan almaktadır. Hurda kağıt ve plastik malzemeleri dışında elinizde bulunan her nevi maddeyi değerinde almaktayız. Firmamız nakit ödeme ile hurdalarınızı kapınızdan almaktadır.

 • Hurda bakır alımı
 • Hurda sarı alımı
 • Hurda demir alımı
 • Hurda alüminyum alımı
 • Hurda krom alımı
 • Hurda kablo alımı
 • Hurda çinko alımı
 • Hurda kurşun alımı
 • Elektronik Hurdası alımı

gibi tüm hurda metal ve maden çeşitlerinizi en kısa sürede hurdacı kapında olarak kapınızdan almaktayız. En kısa sürede adrese gelen firma olarak hurdalarınızı hemen almaya özen gösteririz çünkü “vakit, nakittir” sözünden ilham almaktayız. Sizde en kısa sürede yardımcı olacak firma arıyor iseniz bizimle iletişime geçin hemen gelelim.

Demirkapı Mahallesi Hurdacı

Bağcılar Hurdacı olarak faaliyet gösteren Demirkapı mahallesi hurdacı firmamız sizlere en iyi fiyat garantisi ile adresinizde hizmet vermektedir.

Sizde Demirkapı mahallesinde hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz hurda alım işlerinde size en yakın hurdacı firmasıyız.

Firmamız sizlere en yakın bağcılar hurdacı olarak hurda demir, hurda bakır, hurda sarı, hurda krom, hurda alüminyum, hurda kablo ve diğer hurda metal malzemelerin alımında nakit ve peşin ödeme ile yardımcı olmaktadır

Makine Hurdası , İskele Hurdası , Alüminyum Hurdası ,Çesan Hurdası ,Yangın Merdiveni Hurdası ,Sandviç Panel Hurdası , Elektronik Kart Hurdası

Toplu Bilgisayar Hurdası , Şantiye Hurdası , Fabrika Yıkım Hurdası , Pimapen Hurdası vb. ürünleri almaktadır.

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her nevi hurda alım işleri yapan firmamız sizlere yüksek fiyat sunmaktadır. Hurdalarınızın ödemesini nakit yaparak hurda alımlarını gerçekleştiriyoruz.

15 Temmuz Mahallesi Hurdacı

Hurdacı Kapında firmamız 15 Temmuz mahallesi hurdacı olarak hurda alım hizmetlerinde güncel hurda fiyatları ile hizmet vermektedir. En iyi fiyat garantisi ile hurda alımları yapan adrese en yakın hurdacı firmasıyız.

Sizde 15 temmuz mahallesi hurdacı arıyorsunuz ve en kısa sürede hurdanızı yüksek fiyata satmak istiyor iseniz hemen bizi arayarak güncel hurda fiyat listesi alabilirsiniz.

Firmamız sizlere peşin ödeme ile her daim adresinizde hizmet vermektedir. Günün her saati hurdacı firammızdan hurda işleri için iletişime geçebilirsiniz.

Bağcılar Hurdacı olarak 15 temmuz mahallesi hurdacı firmamız size en yakın hurdacı olarak hurda alım işlerinde daima yardımcı olmaktadır. Hurdacı kapında olarak hurda alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz.

Güneşli Mahallesi Hurdacı

Güneşli Mahallesi Hurdacı olarak hurda alım faaliyetleri yapan firmamız sizlere en kısa sürede yüksek fiyat garantisi ile adresinizde yardımcı olmaktadır. Siz değerli müşterilerimize bağcılar hurdacı firması olarak kapınıza kadar gelerek hizmet vermekteyiz.

Aynı zamanda hurdacı firmamız 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda alımları yapmaktadır. Size en yakın hurdacı firması olarak hurda alımlarını değerinde ve yerinde yapmaktayız. Hurda geri dönüşüm işlerini en kısa sürede yerinden yapmaktayız.

Her türlü yıkım, söküm ve kesim işlemleri yapan firmamız aynı zamanda Güneşli mahallesi hurdacı olarak bodrum kat hurda temizliği, depo hurda temizliği gibi işler de yapmaktadır.

Sizde hurda satmak için hemen güneşli mahallesi hurdacı firmamız ile iletişime geçin hurda alım işlerinde uzman ekip ile yardımcı olalım.

100.Yıl Mahallesi Hurdacı

Bağcılar Hurdacı olarak 100.Yıl Mahallesi Hurdacı firmamız sizlere güncel hurda fiyatları ile günün her saati hizmet vermektedir.

Sizde 100. yıl mahallesi hurdacı firması arıyorsunuz ve hurda satmak istiyor iseniz hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Hurdacı Kapında metal ve madencilik olarak hurda alım işlerinde en iyi fiyat garantisi ile hizmet veriyoruz. Hemen bizi aramanız dahilinde hurda alımlarında profesyonel ekibimiz ile yardımcı oluyoruz.

20 yıllık tecrübe ve deneyim ile hurda alım işleri yapan adrese en yakın hurdacılar sitesiyiz. Hemen arayın, hurda alım işlerinde daima yardımcı olalım.

Fatih Mahallesi Hurdacı

Güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapan Fatih Mahallesi Hurdacı firmamız bağcılar hurdacı şubemize bağlı olan bir hurda alım merkezidir.

Sizde Fatih mahallesinde hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz hurda alımlarında en iyi fiyat garantisi ile kapınızda hizmet vermekteyiz.

Hurdacı telefonu olarak fatih mahallesi hurdacı firmamız alanında uzman kadrosu ve modern teknik araçları ile hurda alımlarını en kısa sürede tamamlamaktadır.

Temiz bir şekilde çalışan hurda alım ekibimiz sizlere en iyi fiyat garantisi ile yerinizde hizmet sunmaktadır. Her türlü söküm, yıkım hurda alımı ve kesim işlerini fatih mahallesi hurdacı olarak adreste yapıyoruz.

Kirazlı Mahallesi Hurdacı

Hurdacı Kapında metal ve madencilik olarak hurda alım işlerinde 20 senelik tecrübemiz ile sizlere hizmet sağlıyoruz.

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her türlü şantiye sahaları, çalışma alanları ve fabrikalardan hurda alımları yapmaktayız. Firmamız adresten hurda alımlarında sizlere günün her saati yardımcı olmaktadır.

Sektörün lider firmalarından biri olarak güncel hurda fiyatları ile hurdalarınızı en yakın Bağcılar Hurdacı olarak değerinde almaktayız.

Kapınıza kadar gelen hurdacı firması arıyor iseniz hemen hurdacı telefonu üzerinden firmamız ile iletişime geçin sizlere en iyi fiyat garantisi ile hurda alım işlerinde daima yardımcı olalım.

Göztepe Mahallesi Hurdacı

Bağcılar Hurdacı olarak Göztepe Mahallesi Hurdacı firmamız size en yakın hurda geri dönüşüm merkezidir. Sizde Göztepe mahallesinde hurda satmak için en yakın hurdacı arıyor iseniz Hurdacı Kapında olarak hurda alım işlerinde günün her saati hizmet vermekteyiz.

Firmamız geri dönüşüm işlerini en iyi fiyat garantisi ile adreste yapmaktadır. Sizde hurdacı çağır avantajlarından faydalanmak istiyor iseniz hemen Göztepe Mahallesi Hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sektörün ileri gelen firmalarından biri olarak hurda alım ve geri dönüşüm işlemlerinde sizlere güncel hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Bağcılar Hurdacı olarak Göztepe mahallesinde hurda alımları yapan profesyonel ekibimiz ücretsiz keşif imkanı ile hurda alımlarında en doğru fiyatlandırmayı yapmaktadır.

Yıldıztepe Mahallesi Hurdacı

Sektörün lider firmalarından biri olan Yıldıztepe Mahallesi Hurdacı sitesi Hurdacı Kapında metal ve madencilik en yakın firma olarak hurda alımlarında hizmet vermektedir.

Sizde Yıldıztepe mahallesinde hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan hurdacı veya hurda alan firmalar arıyor iseniz hemen Bağcılar Hurdacı firmamızı arayın.

Bağcılar hurdacı olarak sizlere en güncel hurda fiyatları ile adresinizde yardımcı olan hurdacı firmasıyız.

Tüm hurda çeşitlerinizi yerinizden alan firmamız profesyonel hurda alım ekipleri ile kesim, yıkım ve söküm işlerinde hizmet vermektedir.

Hurda satışı için hemen Yıldıztepe mahallesi hurdacı firmamız ile iletişime geçin hurda alımlarında en yakın hurdacı olarak geri dönüşüm işlerinde sizlere yardımcı olalım.

Bağcılar Hurda Fiyatları

Bağcılar en yakın hurdacı olarak hurda fiyatlarında en güncel fiyatları göz önüne almaktayız. Hurdacı Kapında firması olarak fiyat araştıran müşterilerimize günlük fiyat bilgisi ile daima yardımcı oluyoruz.

Hurda Demir,Hurda Bakır,Hurda Alüminyum,Hurda Paslanmaz Krom,Hurda Sarı,Hurda Kablo elektronik hurda fiyatlar ve diğer metal ve maden hurda fiyatlarını sizlere en güncel hurda fiyatları olarak aktarmaktayız.

Bağcılar Hurda Fiyatları almak istiyor iseniz firmamız sizlere güncel şekilde sunmaktadır. Her nevi hurda malzemenizi en iyi fiyatlar üzerinden değerlendirerek kapınızdan hurdaları alıyoruz.

Günün 24 saati, haftanın 7 günü hurda alımı yapan firmamız size en yakın firma olarak sistem araçları ile hurda alımlarını kolaylaştırmaktadır. Şantiye, fabrika ve çalışma sahalarınızdan tonajlı hurdalarınızı değerinde almaktayız.

Bağcılar Hurda Demir Fiyatları
DKP Hurda Demir7,00 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir6,91 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir6,50 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir6,20 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir5,87 ₺/Kg
3. Sınıf Hurda Demir5,32 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası4,52 ₺/Kg
Toplama Hurda5,40 ₺/Kg
Teneke Hurda2,80 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası3,40 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası5,00 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası6,00 ₺/Kg
Tufal Hurdası0,45 ₺/Kg
Bağcılar Hurda Bakır Fiyatları
Soyma Bakır Hurdası144,99 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası144,99 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası133,10 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır130,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası137,85 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası110,00 ₺/Kg
Bağcılar Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Alüminyum Tel40,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Araiş35,90 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Jant37,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa37,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil35,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Profil34,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak32,10 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Piston35,60 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Sert23,80 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Kutu18,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Radyatör21,70 ₺/Kg
Hurda Alüminyum Talaş22,30 ₺/Kg
Hurda Çelikli/Plastikli Alüminyum TelArayınz – ₺/Kg
Hurda Alüminyum Bakırlı Petek54,70 ₺/Kg
Bağcılar Hurda Kağıt Fiyatları
1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt2,50 ₺/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt1,90 ₺/Kg
Hurda Karton Kağıt2,40 ₺/Kg
Hurda Okul Kitabı3,50 ₺/Kg
Hurda A4 Fotokopi Kağıdı2,10 ₺/Kg
Hurda Peçete Kağıdı2,30 ₺/Kg
Hurda Karton Bardak2,30 ₺/Kg
Kullanılmış Hurda Gazete1,98 ₺/Kg
Kullanılmamış Hurda Gazete2,50 ₺/Kg
Bristol Hurda Kağıt1,68 ₺/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı1,52 ₺/Kg
Bağcılar Hurda Sarı Fiyatları
Sarı Hurda Araiş MS-7089,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-6487,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça85,00 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı80,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk69,00 ₺/Kg
Hurda Su Saati70,00 ₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör67,50 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş125,00 ₺/Kg
Bağcılar Hurda Krom Fiyatları
Hurda Paslanmaz 304 Krom24,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı19,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom20,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı16,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom26,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı20,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 430 Krom6,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 201 Krom6,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 202 Krom6,00 ₺/Kg
Anot Nikel %99132,00 ₺/Kg
Bağcılar Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Karışık Kablo40,00 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo47,00 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu70,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu82,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo48,00 ₺/Kg
Çelik Zırh Hurda Kablo17-55 ₺/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo65,00 ₺/Kg
Bağcılar Hurda Elektronik Kart Fiyatları
Hurda Bilgisayar Ram Kartı18,00 ₺/Kg
Hurda Bilgisayar Anakartı28,00 ₺/Kg
Hurda Telefon Kartı18,00 ₺/Kg
Hurda Modem Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda Uydu Alıcısı Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda Yazıcı Kartı8,50 ₺/Kg
Hurda İşlemci Metal Kartı12,50 ₺/Kg
Hurda Harddisk13,50 ₺/Kg
Bağcılar Hurda Kurşun Fiyatları
Hurda Levha Kurşun26,50 TL/Kg
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun26,20 TL/Kg
Bağcılar Hurda Nikel Fiyatları
Hurda %95-99 Şablon Nikel177,00 TL/Kg
Hurda Anot Nikel173,00 TL/Kg
Hurda Nikel Çapağı107,00 TL/Kg
Hurda Turbo Nikel95,00 TL/Kg
Bağcılar Hurda Akü Fiyatları
Hurda Sulu Akü13,50 TL/Kg
Hurda Kuru Akü13,50 TL/Kg
Hurda Küçük Akü12,80 TL/Kg
Bağcılar Hurda Çinko Fiyatları
Külçe Çinkosu28,50 TL/Kg
Hurda Çinko Levha28,00 TL/Kg
Bağcılar Hurda Zamak Fiyatları
Hurda Zamak İmalat19,00 TL/Kg
Hurda Antimon17,50 TL/Kg
Bağcılar Hurda Motor Fiyatları
Hurda Demir Kaplama Motor7,30 TL/Kg
Hurda Alüminyum Kaplama Motor10,70 TL/Kg

Bağcılar da Hurda Alan Firmalar

Hurdacı Kapında olarak güncel hurda fiyatları ile Bağcılar da Hurda Alan Firmalar dan biriyiz. Sizde bağcılar da hurdanızı değerinde satmak istiyor iseniz hemen bizi arayabilirsiniz.

En kısa sürede kapınızda kadar gelen hurdacı olarak firmamız size yüksek fiyat teklifi sunmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her nevi hurdanızı geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Yıkım ve söküm karşılığı hurda alaımı yapan firmamız size değerinde fiyat garantisi ve hassas tartım ile yardımcı olmaktadır. Hurdanızın ödemesini nakit yapan şirketimiz en kısa sürede hizmet sunmaktadır.

Hurdacı olarak başta fabrika , çalışma sahaları , depo , ofis veya şantiye olmak üzere adresinizden her türlü hurda alımı yapmaktayız. Yeşil Çevre için günün her saati kesintisiz hizmetlerimiz ile sizlere daima yardımcı oluyoruz. Hurdacı Telefonu hattımızı gece gündüz açık olmakla beraber bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

20 yıllık tecrübe ve deneyim ile hurda alımı yapan şirketimiz kurumsal firma olarak iş yerlerinizde sizlere hizmet vermektedir. Tüm hurda işlerinde sizlere yüksek müşteri memnuniyeti deneyimi ile hizmet vermekteyiz. Üstelik ödemenizi nakit yaparak sizleri asla mahçup etmiyoruz.

7/24 adresten hurda alımı yapan bağcılar hurdacı firmasıyız. Bağcılar ve çevresinde hurdalarınızıdeğerinde almaktayız. Sizde hurda malzemelerinizi bağcılar da satmak istiyor iseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Her türlü metal be maden hurdalarınızı sektörün 1 numaralı firması olarak değerinde alıyoruz.

Bağcılar Hurdacı Geri Dönüşüm Hizmetleri

İstanbul Hurdacı olarak hizmet veren Bağcılar Hurdacı firmamız her türlü geri dönüşüm hizmetlerinde sizlere yardımcı olmaktadır.

7/24 Temiz çevre için geri dönüşüm hizmetlerinde sizlere yardımcı olan firmamız geri dönüştürülebilen metal hurdalarını sizlerden para karşılığı değerinde almaktadır. Hassas tartım ile hurdanızı alan firmamız tartım sonucu ödemenizi nakit yapmaktadır.

Yerinde geri dönüşüm hizmetleri sunan firmamız kurumsal ve bireysel hurda alımlarında daima yardımcı olmaktadır. Geri dönüşüm işleri yaparak Bağcılar`ı daha temiz bir ilçeye dönüştürmeyi hedefliyoruz. Atık hurdaları nakit ödeme karşılığında alarak sizlere değerinde ödeme yapıyoruz. Elinizde hurdanız var ve satmak istiyor iseniz günün her saati bizleri tercih edebilirsiniz. Bağcılar Hurdacı Telefonu 0530 716 5181 veya 0537 596 3895 numaralı hat üzerinden hemen arayın.