Hurdacı Kapında olarak Kadıköy de hurdacılık hizmeti veren kurumsal ve profesyonel Kadıköy Hurdacı firmasıyız. Sizde Kadıköy de hurda satmak istiyorsunuz ve hurda alan yerler veya hurda alan firmalar arıyor iseniz hemen arayın.

En güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapan firmamız sizlere sektörün lider firmalarından biri olarak hurda alımlarında hizmet vermektedir. En iyi hurdacı firması olarak hurdalarınızı gerçek değerinde alıyoruz.

Hurdacı Kapında nakit ödeme garantisi ile Kadıköy de yerinden hurda alımı yapmaktadır. Kurumsal ve bireysel hizmetlerimiz ile hurdalarınızı değerinde almaktayız. 32 yıldır hurdacılık sektöründe bulunan firmamız sizlere deneyimleri ile daima yardımcı olmaktadır.

İstanbul Hurdacı olarak Kadıköy Hurdacı firmamız sizlere alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile faaliyet vermektedir. 7/24 istediğiniz gün ve saat içerisinde hurda alımlarında sizlere kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Hurdacı firmamızı arayarak hemen bilgi alın en iyi fiyat garantisi ile sizlere yardımcı olalım. Sektörün öncü firmalarından biri olarak hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Kadıköy Hurdacı hizmeti veren firma arıyor iseniz hurdalarınız yüksek fiyat ile almaktayız.

Hurdacı Kapında kadıköy olarak değerli metallerinizi yüksek fiyattan almaktadır. Bakır, sarı, çinko, alüminyum, demir, profil hurdalarınızı satmak için hemen arayın.

Kadıköy Hurdacı
Kadıköy Hurdacı

Kadıköy Hurdacı

Kadıköy Hurdacı Firmaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hurdacı Kapında sektörün lider firmalarından biri olarak hurda alım işlerinde sizlere güncel hurda fiyatları ile yardımcı olmaktadır. Hurdalarınızı değerinde alarak araçlarımız ile geri dönüşüm merkezlerine nakliyesini yapmaktayız.

Sizde Kadıköy hurdacı arıyorsunuz ve kadıköy hurda fiyatları almak istiyor iseniz hemen firmamızı arayın hurda alımlarında sizlere günün her saati yardımcı olalım. Kadıköy de hurda alımlarını nakit olarak yapan firmamız sizlere güzel bir işçilik ile çevre temizliğine önem vererek hizmet vermektedir.

Değerinde ve yerinde hurda alım işleri yapan firmamız günün her saati hruda alımı için profesyonel kadro ile hizmet sağlamaktadır. En iyi fiyat garantisi ile hurdalarınızı değerinde almaktayız.

İstanbul Hurdacı firmamız Kadıköy de sarı hurdası, demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kablo, çinko hurdası, profil hurdası ,soyulmuş veya soyulmamış kablo bakır hurdası,

fabrika tesis ve çatı hurdası, iş makinesi hurdası, elektronik hurdası, şantiye konteyner hurdası alımı, klima kombi, kombi petek hurdası, kağıt hurdası, teneke kutu hurdası, ikinci el malzeme alım satımı yapmaktayız.

Kadıköy de Hurdalar Nereye Satılır?

Kadıköy de hurdalarınızı yetkili kadıköy hurdacı firmalarına satarak kazanç elde edebilirsiniz. Hurdalar değerinden düşük fiyat vermeyen firmalara satılmalıdır. Hurdacı Kapında gibi kurumsal firmalara hurdalarınızı satarak güvenli hizmet alabilirsiniz. Hurdacı firmamız da güncel hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerinde almaktadır.

Hemen profesyonel hurdacı firmamızdan destek alarak hurda satma konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. 7/24 kesintisiz hizmet ağımız ile hurda alımlarında sizlere yardımcı oluyoruz.

Firmamızın Kadıköy Hurdacı olarak değerinde satın almış olduğu hurda türleri ; bakır hurdası, sarı hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, demir hurdası, paslanmaz hurdası, krom hurdası alımı, motor hurdası, kombi hurdası, petek hurdası, klima hurda alımı, tabela sökme, dış cephe alüminyum sökme, hurda sökme, geridönüşüm pimapen pencere, pvc kapı hurdası ve ikinci el malzeme kapı pencere alımı yapıyoruz.

En iyi fiyat garantisi ile hurdalarınızı uzman kadromuz ile almaktayız. Hurda satmak için hurdacı dükkanı arıyor iseniz hemen bizi aramanızı öneriyoruz.

Kadıköy Hurda Fiyatları

Hurdacı kapında olarak sizlere güncel hurda fiyatları ile hizmet vererek hurdalarınızı değerinde fiyatlar ile almaktayız. En iyi fiyat garantisi almak için hemen iletişime geçin. Hurdacı kapında fiyat listesi : Hurda bakır fiyatları : 120-160 Tl arası, Hurda sarı fiyatları : 80-105 TL arası, Hurda demir fiyatları, 5-7 TL arası, Hurda alüminyum fiyatları 20-40 arası değişiklik gösterebilmektedir.

En iyi fiyat garantisi için bizi aramayı unutmayınız. Sizlere günün her saati değerinde hizmet ile yardımcı olmaktayız.

Kadıköy Hurda Alımı

Kadıköy hurdacı olarak 21 mahalleden kesintisiz hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız.

19 MAYIS MAHALLESİ HURDACI

ACIBADEM MAHALLESİ HURDACI

BOSTANCI MAHALLESİ HURDACI

CADDEBOSTAN MAHALLESİ HURDACI

CAFERAĞA MAHALLESİ HURDACI

DUMLUPINAR MAHALLESİ HURDACI

EĞİTİM MAHALLESİ HURDACI

ERENKÖY MAHALLESİ HURDACI

FENERBAHÇE MAHALLESİ HURDACI

FENERYOLU MAHALLESİ HURDACI

FİKİRTEPE MAHALLESİ HURDACI

GÖZTEPE MAHALLESİ HURDACI

HASANPAŞA MAHALLESİ HURDACI

KOŞUYOLU MAHALLESİ HURDACI

KOZYATAĞI MAHALLESİ HURDACI

MERDİVENKÖY MAHALLESİ HURDACI

OSMANAĞA MAHALLESİ HURDACI

RASİMPAŞA MAHALLESİ HURDACI

SAHRAYICEDİT MAHALLESİ HURDACI

SUADİYE MAHALLESİ HURDACI

ZÜHTÜPAŞA MAHALLESİ HURDACI

Peki kadıköy de hangi hurdalarınızı değerinde satın alıyoruz?

 • Demir Hurdası Alan Hurdacı
 • Bakır Hurdası Alan Hurdacı
 • Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı
 • Krom Hurdası Alan Hurdacı
 • Kablo Hurdası Alan Hurdacı
 • Sarı Hurdası Alan Hurdacı
 • Kurşun Hurdası Alan Hurdacı
 • Çinko Hurdası Alan Hurdacı
 • Raf Hurdası Alan Hurdacı
 • Fabrika Söküm Hurdası Alan Hurdacı
 • Ray Hurdası Alan Hurdacı
 • Playwood Hurdası Alan Hurdacı
 • Makine Hurdası Alan Hurdacı
 • Çelik Hurdası Alan Hurdacı

Ve bunlardan daha fazla metal ve maden çeşitlerinizi özel fiyatlarımız ile değerinde alıyoruz hemen arayınız. Güncel hurda fiyatları ile her çeşit hurdanızı değerinde ve yerinde almaktayız.

twitter.com/HurdaciKapinda